Teknoloji Hizmetlerinin ilk halkası olan AMANOS Güvenlik ve Bilişim Firması,Güvenlik ve Bilişim Teknolojileri konusunda müşterilerin tüm çözüm ve hizmet ihtiyaçlarını tek bir kaynkatan karşılayarak kurumlara maliyet ve rekabet avantajı sağlamaktadır.

Orta ve büyük ölçekli firmalara toplam bilgi teknolojileri çözümleri sağlayan AMANOS Firması, müşterilerinin ana işlerini odaklı çözümleri ile her türlü Bilişim teknolojileri altyapısını entegre eder ve e-dönüşümleri gerçekleştirir.

AMANOS Güvenlik ve Bilişim Firması'nın sunduğu teknoloji odaklı çözüm ve hizmetler, Alarm sistemleri,bilgi yönetimi,e-iş-e-ticaret,e-pazarlama,internet tabanlı yazılımlari,sektörel çözümleri,kuruma özel uygulama yazılımları,profesyonel web tasarım larıdır.iş odaklı çözümler ise ; Networking,Sistem Çözümleri,Danışmanlık,Teknik Destek,internet uygulamala hizmetleri içerir.

AMANOS Güvenlik ve Bilişim Firması'nı farklı kılan güvenilir yapısı,güçlü iş ortakları,son teknolojiyi uygulama yeteneğine sahip Genç,Dinamik personeli ile mğşteri ve sektör odaklı yaklaşımıdır.1996 yılında kurulan AMANOS firması müşteri çözüm ortağı olarak onlarla uzun dönemli ilişkiler kurmayı ilke edinmiştir